Smart-аспірація: революція в елеваторний технологіях
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

Революційне рішення для широкого кола клієнтів представила група компаній «Зернова Столиця». Нове слово в аспірації – Smart-аспірація.

 

Як розповів для "Агробізнес Сьогодні" заступник керівника відділу автоматизації у компанії Денис Сафонов, нині розроблена та упроваджується система «Розумний елеватор», яка не має аналогів у світі.
 
Фактично, це – елемент Четвертої промислової революції, розроблений власними інженерами та програмістами компанії. Важливо, що частина датчиків також розроблена та виготовляється у ГК «Зернова Столиця». Завдяки цьому поєднано нові революційні рішення з конкурентними цінами. 
 
Аспіраційне обладнання з сучасним розумним фільтром «SMART-фільтр»
 
Першим представленим елементом цієї системи є розумний фільтр «SMART-фільтр». Ця система дозволяє оптимально використовувати ресурси, зокрема електроенергію. Фільтр працює у режимі stand by, тобто на половину потужності.
 
Завдяки розробленому унікальному вітчизняному датчику пилу, що фіксує пил на вході, одразу вмикаючи роботу системи аспірації. Другий датчик установлюється на виході з фільтру, що дозволяє контролювати широкий спектр потрібної інформації. Повний контроль за ступенем запилення та робота лише за потреби, коли дійсно необхідно вмикати обладнання.
 
Робоча консоль розумного фільтра «SMART-фільтр»
 
Серцем контролера є обладнання відомого японського світового виробника, що відмінно себе зарекомендував у світі в роботі в польових умовах. Програмне забезпечення також від ГК «Зернова Столиця», що дозволяє працювати з відомими системами типу 1.С, інші облікові системи отримувати постійні звіти тощо.
 
Smart – це багаторівнева система управління усіма процесами аспірації, яку аграрії можуть носити в «кишені». На екрані комп’ютера, смартфона або планшета клієнта буде виведена інформація про роботу аспіраційного обладнання. У процесі роботи технологічного обладнання SMART-аспірація самостійно визначає необхідний режим роботи мережі фільтрувальних установок. При цьому враховуються такі параметри: вид культури, тиск у мережі, концентрація пилу, забрудненість фільтрувальних рукавів.