Рейдери в законі: юридичне ноу-хау від Мін'юсту
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

9.jpeg

В Україні з’явився Виконавчий орган, що може поставити під сумнів питання  власності приватного майна чи майнових прав. Про це пише видання "Народна правда".

У цивілізованих країнах світу право на власність є недоторканною і гарантується Конституцією.

“Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним”– говорить стаття 41-ша Конституції України.

Проте, схоже Конституція – не для новоспеченого органу  під назвою “Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації” при Міністерстві Юстиції України, зазначає "Народна правда".

Заступник міністра і не приховує своїх намірів: “Ми повинні забезпечити стовідсоткову гарантію для наших громадян, що рішення, яке прийме Комісія, ніхто, ніколи не зможе оскаржити в суді” – говорить чиновник.

Отже юридичне ноу-хау від Мін’юсту – це коли “ніхто, ніколи не зможе оскаржити рішення” його ж Комісії у Судах України… Цікаво чи знайомий заступник міністра Павло Мороз з Конституцією України, яка недвозначно гарантує громадянам України право на судовий захист, яке в свою чергу, він намагається нівелювати?

Така неповага до Закону зі сторони заступника міністра юстиції, в очевидь, продиктована, безграничними та антиконституційними повноваженнями, що отримала його Комісія при міністерстві, зауважують журналісти "Народної правди".

Під гаслом благих намірів, а саме “боротьби із рейдерством”, Комісію наділили нечуваними повноваженнями: 6-ть її членів протягом 30 днів мають повноваження ухвалити рішення про “Незаконність дій Держреєстратора”, а потім та ж Комісія самостійно скасовує/вилучає дані про факт Реєстрації приватного майна в системі Держреєстру із правом реєстрації майна на користь скаржника.

Як це працює на практиці – мала нещастя пересвідчитись донька засновника фітнес-клубу “Софіївський” у м. Київ, Ірина Рябченко та її паралізований батько.

Раніше у ЗМІ з’явилось резонансне журналістське розслідування, щодо депутата Андрія Іванчука (однопартійця П.Петренка й за сумісництвом міністра Юстиції) та його можливої причетності до “віджиму” фітнес-клубу “Софіївський», розташованого в центрі Києва.

Співзасновниця фітнес-клубу Ірина Рябченко та її важко хворий батько стали жертвами низки банківских та фінансових махінаций, в результаті чого частина боргових зобов’язань їх фірми  опинилась в руках партнера депутата Іванчука (Народний Фронт), а саме бізнесмена Артура Гранца.

“Не зважаючи на те, що Гранц отримав право вимоги лише на частину приміщень, в яких знаходиться клуб, він вирішив відібрати все…. Нам запропонували не боротись за майно, адже в Судах та Виконавчій службі Мін’юсту вже все “вирішено“, – говорить Ірина Рябченко.

"Народна правда" зазначає, що одночасно в Держреєстр нерухомого майна незаконно вноситься новий власник нерухомості – це фірма Гранца -“БФ Групп”. Директор цієї фірми Юрій Грищенко є помічником того ж самого народного депутата Андрія Іванчука . Раніше видання "Народна правда" повідомляло, що ресурси фірми “БФ Групп” використовувались партією “Фронт змін”, а пізніше “Народним фронтом”.

Таким чином, констатує "Народна правда", маємо ситуацію, коли народний депутат, безкарно відбирає майно в законних власників – жінки та її паралізованого батька, і  “руками антирейдерів із Мін’юсту” передає це майно у власність фірми, що спонсорує політичну партію, до якої він належить…

Одне слово, Рейдери в законі….

За матеріалами: from-ua.com