В Україні найдешевша пляшка горілки може подорожчати до 90 грн
Современная агрономия: прозрачная, управляемая и прогнозируемая

46.jpg

Мінімальна роздрібна ціна на алкогольні напої повинна бути переглянута в бік збільшення. Через зростання акцизів легальна пляшка горілки коштуватиме близько 90 грн.

Одночасно, прогнозується збільшення тіньового ринку, хоча він і зараз фактично весь знаходиться в тіні. Тому повинна бути посилена робота правоохоронних органів.

Про це розповів народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Михайло Головко.

Нагадаємо, що сьогодні мінімальна роздрібна ціна на горілчані вироби становить близько 70 грн.

"Я вважаю, що мінімальну ціну горілки потрібно піднімати. Вона повинна коштувати 90 грн", - сказав політик.

При цьому, за словами Головка, ринок алкоголю в Україні знаходиться в тіні, тому що правоохоронці не діють і "кришують" нелегалів.

"Влада цим не займається, правоохоронці це лобіюють і" кришують ". У нас дійсно є контрабанда на кордоні, у нас правоохоронна система не бореться з цим, а очолює це все", - сказав він.

На переконання нардепа підвищення вартості горілки може сприяти зниженню її споживання.

За матеріалами: УНН

 

К сведению безГоловка: Власти всегда боролись с самогоноварением. Уже и властей
тех нет, а самогон живет и здравствует. Только разрушат отрасль, питающую бюджет.

Какие все таки некомпетентные люди у нас в правительстве. Вместо того чтобы бороться с этим, они повышают цену. Естественно что и коррупция там станет больше и дальше уйдет в тень.Вот просто он так "вважае", ну тогда не мелочись а задери цену до 150 гривен. Мне то все равно - пусть алкоголь будет и по 500 гривен,я не пью и не курю.Но что-то сильно много "вважаючих" стало