IT INNOVATIONS

Description

Do not blog

Про компанію

Компанія IT INNOVATIONS була створена в 2014 році, хоча більшість ідей і планів нами виношувалося набагато раніше. Кістяк нашого колективу працює разом з 2005 року, а до нього послідовно примикають кращі фахівці в своїх напрямках.

Нашими основними напрямками діяльності є:

На сьогоднішній день в нашій команді ми зібрали менеджерів, інженерів, програмістів, установників, які під умілим керівництвом і завдяки єдиній меті і грамотної мотивації дають прекрасний результат. Всі фахівці мають профільну вищу освіту, яке ми постійно вдосконалюємо. Додаткові тренінги та навчання дозволяють нам постійно стежити за світовими трендами і гарантувати надання найкращих рішень на сьогоднішній день.
Вибираючи роботу з нами, Ви отримуєте надійного партнера, який зацікавлений в багаторічній співпраці і націлений, в першу чергу, на отримання якісного результату.

Наша місія

Ми прагнемо спростити ведення будь-якого бізнесу шляхом впровадження комплексних і передових IT рішень – одні наші рішення призначені для економії коштів, інші – для підвищення безпеки, треті – для підвищення конкурентоспроможності. У будь-якому випадку, ми прагнемо допомогти всім нашим партнерам підвищити ефективність їх бізнесу, автоматизувати і оптимізувати власні бізнес-процеси.
Ми прагнемо до довгострокового співробітництва з усіма Замовниками, ми працюємо на результат, якиv ми зможемо пишатися.

Контакти

03061, Україна, Kиїв, просп. Відрадний 103, оф. 605

+38 044 223 13 73

https://www.itinnovations.com.ua/ua/


No publications